Starostwo Powiatowe w Legionowie

Liczba odwiedzających: 858
Powiat legionowski, jako nasz organ założycielski jest naszym najbliższym współpracownikiem, na którego zawsze możemy liczyć w wielu sprawach. Dzięki naszej bardzo dobrej współpracy poszczególne wydziały zlecają nam różne prace: remontowe, porządkowe oraz gastronomiczne.

BAR Ra Bar Bar

Od kilku lat w budynku starostwa powiatowego w Legionowie prowadzimy bar Ra Bar bar, w którym sprzedajemy obiady i przekąski, które są gotowane przez nasz warsztat gastronomiczny.
Jest to również przykład współpracy ze starostwem, ponieważ to dzięki decyzji Rady Powiatu Legionowskiego mogliśmy przejąc lokal i otworzyć w nim bar, który jest nie tylko miejscem pracy dla naszych uczestników, ale i naszą działalnością komercyjną. 
Profil baru na Fb

.
WARSZTAT KULINARNY

Najciekawszym wyzwaniem było dla nas zorganizowanie kursu kulinarnego. Oczywiście wyzwanie zostało przyjęte :) i organizowaliśmy cykl warsztatów kulinarnych "Jesteś tym co jesz", które prowadziła Karina Zuchora-jedna z finalistek MasterChefa. 
Warsztaty były skierowane do młodych mieszkańców naszego powiatu, aby pomóc im odpowiednio kształtować nawyki żywieniowe. Przedsięwzięcie to było sfinansowane przez Powiat Legionowski, a przeprowadzone przez naszą instytucję.

Dzięki naszej współpracy z każdego wydarzenia mamy materiał filmowy.
Zdjęcia
Materiał filmowy z warsztatów