Powiatowe Centrum Integracji Społecznej
w Legionowie

Odpowiedzialni Społecznie 2020

Odpowiedzialni Społecznie to konkurs poprzez który staramy się zwiększyć świadomość na temat odpowiedzialności społecznej w biznesie.

Mamy przyjemność, wspólnie ze starostą legionowskim Sylwesterm Sokolnickim, zaprosić pracodawców do wzięcia udziału w IV edycji konkursu „Odpowiedzialni Społecznie”.
Nasz konkurs kierujemy do pracodawców, firm i instytucji prowadzących swoją działalność na terenie powiatu legionowskiego, którzy w swojej strategii zarządzania uwzględniają interesy społeczne, dobro środowiska, budują relacje ze swoimi pracownikami oraz z lokalną społecznością.
Celem konkursu jest zwiększenie świadomości na temat biznesu odpowiedzialnego społecznie, a tytuł zostanie przyznany firmom, instytucjom oraz ich pracownikom, którzy swoją postawą do tego się przyczyniają.
Laureaci konkursu zostaną wyłonieni w trzech kategoriach: Przedsiębiorca Odpowiedzialny Społecznie, Instytucja Odpowiedzialna Społecznie oraz Pracownik Odpowiedzialny Społecznie.
Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest złożenie wypełnionego formularzu, które są do pobrania poniżej, do dnia 27 listopada, które są do pobrania poniżej. Zgłoszenia można przesłać drogą elektroniczną na adres biuro@cis.legionowski.pl lub składać w siedzibie Powiatowego Centrum Integracji Społecznej w Legionowie, przy ul. Warszawskiej 74.
Informacje można uzyskać pod telefonem 22 732 15 58.

Materiał filmowy o laureatach konkursu z roku 2019

Regulamin_konkurs_OS_2020.pdf

Formularz_Przedsiębiorca_Instytucja_Odpowiedzialna_Społecznie_2020.pdf

Formularz_Pracownik_Odpowiedzialny_Społecznie_2020.pdf

Formularz_Przedsiębiorca_Instytucja_Odpowiedzialna_Społecznie_2020.docx /do edycji

Formularz_Pracownik_Odpowiedzialny_Społecznie_2020.docx  /do edycji

Skip to content