Powiatowe Centrum Integracji Społecznej
w Legionowie

Kreatorzy społeczni

Już po raz czwarty w konkursie Odpowiedzialni Społecznie 2020 wyłoniliśmy osobowości, które kreują zmiany społeczne na terenie powiatu legionowskiego.

9 stycznia miała miejsce uroczystość rozdania tytułów i wyróżnień w konkursie, organizowanym przez Powiatowe Centrum Integracji Społecznej i Starostwo Powiatowe w Legionowie.

Laureatami  konkursu  Odpowiedzialni Społecznie 2020 zostali:

Elżbieta Kaczyńska-zwyciężczyni w kategorii Pracownik Odpowiedzialny Społecznie, Krzysztof Stępniak-wyróżniony w kategorii Pracownik Odpowiedzialny Społecznie oraz Fundacja eBiznes Club- wyróżniona w kategorii Instytucja Opowiedzialna Społecznie.

W tym roku nie wyłoniliśmy laureata w kategorii Przedsiębiorca Odpowiedzialny Społecznie.
Laureaci, statuetkę i wyróżnienia, odebrali z rąk starosty Sylwestra Sokolnickiego, radnej powiatowej Anny Gajewskiej oraz dyrektor PCIS Doroty Wróbel-Góreckiej.

Miłym akcentem była obecność laureatów konkursu z lat ubiegłych- Barbary Mierzejewskiej oraz Heleny Olkuckiej.

Celem, jaki przyświeca nam co roku przy organizacji konkursu, jest popularyzacja biznesu odpowiedzialnego społecznie oraz zwiększenie świadomości i wiedzy na temat społecznej odpowiedzialności w biznesie. 

Gratulujemy wszystkim i dziękujemy, że swoją postawą kreują lepszą rzeczywistość społeczną na naszym terenie.
Wszystkich, którzy czytają tę informację, zachęcamy do bacznej obserwacji swojego otoczenia, może są w nim osoby, które zasługują na miano Odpowiedzialnego Społecznie.
Kolejna edycja konkursu za rok. Zapraszamy 

Więcej zdjęć 

Skip to content