Powiatowe Centrum Integracji Społecznej
w Legionowie

Jeśli masz problemy, jeśli ktoś z Twojego otoczenia ma problemy, przeczytaj naszą informację. Może będziemy mogli Ci pomóc.

Bardziej niż kiedykolwiek najsłabsi mieszkańcy naszego powiatu potrzebują pomocy. Nasza instytucja od ponad 6 lat wpiera osoby w trudnej sytuacji. Osoby w potrzebie kierowane są do nas przeważnie przez Ośrodek Pomocy Społecznej. Zdarza się też, że dowiadują się o nas od znajomych, którzy skorzystali już naszej pomocy. Mimo że robimy wszystko, żeby dotrzeć do potrzebujących ciągle jest w tej kwestii wiele do zrobienia. Osoby w kryzysie nie przeczytają o nas na Facebooku, na naszej stronie, czy na banerze w starostwie powiatowym. Codzienne problemy sprawiają, że koncentrują się na przeżyciu kolejnego dnia, nie są obecni w mediach społecznościowych i nie serfują po Internecie. Żadna informacja nie dotrze do nich tak jak dobre słowo i wskazanie miejsca do którego mogą się zwrócić. Dlatego też zwracamy się do Państwa z prośbą, przeczytajcie informację na plakacie i zachowajcie ją w pamięci. Jeśli w Waszej rodzinie, w sąsiedztwie, na skwerze jest osoba, której być może potrzebna jest pomoc, skierujcie ją do Powiatowego Centrum Integracji Społecznej w Legionowie. Wielokrotnie przekonaliśmy się, że sposób, w jaki pomagamy, to jest właściwa droga. Wiele rozwiązanych problemów, wiele wyprostowanych losów daje nam poczucie, że to, co robimy ma sens.
Jesteśmy dostępni w biurze przy ul. Warszawskiej 74 oraz pod nr tel. 22 732 15 58. Można też do nas napisać: biuro@cis.legionowski.pl

Skip to content