Powiatowe Centrum Integracji Społecznej
w Legionowie

Warsztaty kulinarne

Nasza instytucja po raz kolejny aktywnie uczestniczy w Dniach Osób Niepełnosprawnych, które od 10 lat odbywają się w powiecie legionowskim.

Mieliśmy niezwykłą przyjemność organizować, po raz kolejny, warsztaty kulinarne dla uczestników Dni Osób Niepełnosprawnych, które odbyły się w Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie. W warsztatach wzięli udział absolwenci tej szkoły, którzy obecnie uczestniczą w Warsztatach Terapii Zajęciowej w różnych miejscowościach powiatu legionowskiego. Młodzież pod okiem naszego pracownika, przez trzy kolejne dni, wprawiała się w wykonywanie potraw, takich jak bruschetta, sałatka owocowa oraz pizza.

Dni Osób Niepełnosprawnych odbywają się po raz dziesiąty. Nasze warsztaty były jednym z elementów, tej zakrojonej na szeroką skalę imprezy, w ramach której odbywają się konkursy, plenery malarskie i fotograficzne, wystawy, kolorowe marsze, paraolimpiada, konferencje i spotkania. A akcję włącza się wiele instytucji, stowarzyszeń i innych organizacji, które mogą uświetnić swoimi pomysłami tę imprezę.

Zdjęcie: Ewa Grzesznik, Dorota Wróbel-Górecka, Jerzy Jastrzębski.

Więcej zdjęć

Skip to content