Powiatowe Centrum Integracji Społecznej
w Legionowie

Mazowiecka Marka Ekonomii Społecznej dla gminy Wieliszew.

Gmina Wieliszew od wielu lat wspiera naszą instytucję. Z tego powodu zgłosiliśmy ją do konkursu Mazowiecka Marka Ekonomii Społecznej w kategorii „Odpowiedzialność”.

W dniu 25 sierpnia 2021 roku w budynku CEDET w Warszawie odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród Mazowieckiej Marki Ekonomii Społecznej. Nagrodę z rąk członka zarządu województwa mazowieckiego p. Elżbiety Lanc w kategorii „Odpowiedzialność” za zaangażowane w rozwój i propagowanie ekonomii społecznej na Mazowszu, odebrał Wójt Gminy Wieliszew-Paweł Kownacki. Jest to dla nas wielka radość ponieważ głosiliśmy Gminę do tego prestiżowego konkursu z szacunku i wdzięczności za wieloletnia współpracę i wsparcie dla naszej instytucji. 

Do tych prestiżowych nagród przyznawanych przez Samorząd Województwa Mazowieckiego aspirują co roku wyróżniające się lokalnie podmioty ekonomii społecznej oraz osoby i instytucje zaangażowane w rozwój i promocję tej formy przedsiębiorczości na Mazowszu.

Konkurs adresowany jest do wszystkich działających w obszarze ekonomii społecznej, czyli fundacji, stowarzyszeń, spółdzielni socjalnych, centrów integracji społecznej, klubów integracji społecznej, zakładów aktywności zawodowej, warsztatów terapii zajęciowej, towarzystw wzajemnościowych i spółek non profit, zarejestrowanych i działających na terenie województwa mazowieckiego, a także do osób i instytucji z tzw. otoczenia ekonomii społecznej. Kandydaci rywalizują ze sobą w trzech kategoriach konkursowych: „Rozwój”, „Reintegracja” oraz „Odpowiedzialność”.

Ostatnie wpisy

Skip to content