Powiatowe Centrum Integracji Społecznej
w Legionowie

23.06.2023 Z gościną u Elizy Klimek w Rodzinnym EKO Zakątku

Miło spędzony dzień 23 czerwca 2023 roku w ramach Akademii Kultury dofinansowanej z projektu „Aktywizacja społeczna i zawodowa w CIS skutecznym narzędziem w drodze do zatrudnienia – kontynuacja” dofinansowane ze środków budżetu państwa, w ramach „Programu na rzecz zatrudnienia socjalnego na lata 2023-2025. Edycja 2023” Ministra Rodziny i Polityki Społecznej.

Dzięki uprzejmości Elizy K. Klimek mieliśmy okazję bardzo aktywnie i fajnie spędzić czas w Rodzinnym Eko Zakątku w Zabłociu.

Pośród drzew, traw i krzewów mogliśmy odsapnąć od miejskiej atmosfery w naturalnym otoczeniu i miłym towarzystwie. Uroczo było przypomnieć sobie zabawy z dzieciństwa dla jednych, dla innych zaś poznać rozrywki z dawnych lat.

Była kupa śmiechu, choć nie zabrakło wyzwań i rywalizacji. I nawet deszcz nam nie był straszny, wręcz przywitaliśmy go z radością w te upalne dni.

Dziękujemy z całego serca za gościnę, miło spędzony czas i pyszny poczęstunek! Ten ostatni zostawił nam szczególnie smakowity posmak ogórka małosolnego… i wspaniałego tradycyjnego chleba.

Ostatnie wpisy

Skip to content