Powiatowe Centrum Integracji Społecznej w Legionowie

Podróż do Indii

Zadanie „Aktywizacja społeczna i zawodowa w CIS skutecznym narzędziem w drodze do zatrudnienia – kontynuacja” dofinansowane ze środków budżetu państwa, w ramach „Programu na rzecz zatrudnienia socjalnego na lata 2023-2025. Edycja 2023” Ministra Rodziny i Polityki Społecznej.

Spotkaniu przygotowane przez Kaash Yoga w Scenie po sąsiedzku

Kasia Mikutowicz, nauczycielka jogi, jogi twarzy, nada jogi, pranayamy i medytacji, ugościła nas w świecie kultury indyjskiej.

Poprowadziła nas swoimi opowieściami przez zwyczaje i tradycje indyjskie tworząc niesamowitą atmosferę rozluźnienia i pozytywnego nastawienia. Wprowadziła nas w techniki relaksacyjne, które są  praktykowane od tysiącleci, a tak mało znane w naszej kulturze. Odprężenie i zagłębienie się w sobie może być wspaniałą metodą na szczęśliwe życie.

Przez krótka chwilę mieliśmy okazję wystawić swoje zmysły na nowe doznania: kolorowe stroje, egzotyczne smaki, zapachy kadzideł i przypraw wschodnich. Poczęstunek był rewelacyjny: prawdziwa indyjska herbata i potrawy typowo indyjskie własnoręcznie przygotowane.

Spotkanie zakończyło się sesją masażu dźwiękami gongu, której oddziaływanie nie da się wyrazić słowami. Niesamowite uczucie!!

Dziękujemy za fantastyczne spotkanie.

Skip to content