Powiatowe Centrum Integracji Społecznej w Legionowie

14.07.2023 Warsztat „Metoda projektu wolontariackiego”

Projekt jest realizowany w ramach zadania „Aktywizacja społeczna i zawodowa w CIS skutecznym narzędziem w drodze do zatrudnienia – kontynuacja” dofinansowane ze środków budżetu państwa, w ramach „Programu na rzecz zatrudnienia socjalnego na lata 2023-2025. Edycja 2023” Ministra Rodziny i Polityki Społecznej.

„Dzisiaj, na warsztacie pn. Metoda projektu wolontariackiego, z uczestnikami Powiatowe Centrum Integracji Społecznej w Legionowie w Legionowie, projektowaliśmy włączającą przygodę rolemodel z wolontariatem. Nie mogę się doczekać naszych wspólnych doświadczeń i za chwilę projektu w działaniu – Wolontariat po-MOC, tej rewitalizacji postaw, relacji i Integracyjne Centrum Opieki Wychowania Terapii KKWR w Serocku. 🙂
Tak się robi klimat społeczny!”

Izabela Dyakowska FB
Centrum Wolontariatu Pracowniczego

Pod entuzjastycznym okiem Izabeli Dyakowskiej reprezentującej Instytut Wolontariatu Pracowniczego rozpoczęliśmy realizację projektu wolontariackiego na rzecz Integracyjnego Centrum Opieki Wychowania Terapii KKWR w Serocku.
Za nami pierwsze spotkanie włączające. Wspólnie ustaliliśmy kto i co będzie robić oraz co nam potrzeba do wykonania założonych prac.
Sprawozdanie z realizacji wkrótce!

Skip to content