Powiatowe Centrum Integracji Społecznej w Legionowie

Przyjaciel Zatrudnienia Socjalnego

13 listopada, w siedzibie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, odbyło się Ogólnopolskie Forum Ekonomii Społecznej. Finałem wydarzenia była Gala Laury Społeczne – wyjątkowy moment, w którym doceniono instytucje i samorządy działające na rzecz rozwoju ekonomii społecznej.
Z ogromną dumą możemy powiedzieć, że wśród wyróżnionych znalazł się Powiat Legionowski, nagrodzony tytułem „Przyjaciel Zatrudnienia Socjalnego” w kategorii Samorząd Prowadzący Podmiot Zatrudnienia Socjalnego. To piękne potwierdzenie, że konsekwentna praca Powiatowego Centrum Integracji Społecznej w Legionowie od lat naprawdę robi różnicę – przeciwdziałając wykluczeniu zawodowemu i społecznemu i realnie wspierając mieszkańców powiatu.
Wyróżnienie odebrali starosta legionowski Roman Smogorzewski oraz przewodniczący Rady Powiatu Tomasz Talarski z rąk przedstawicieli Fundacji „Równi choć różni”.
Serdecznie dziękujemy za przyznanie nam tak ważnego wyróżnienia i docenienie naszej pracy. Jest to zaszczyt i wielka motywacja do dalszego niesienia pomocy osobom potrzebującym wsparcia!

Ostatnie wpisy

Przejdź do treści